КЗ

«Вінницько-Хутірський ЗДО ВМР»

Адреса:

Режим роботи:

Немирівське шосе, 94 – к, с. Вінницькі Хутори

Понеділок - П’ятниця

07:00-19:00

Місяць цифрової грамотності

Дата публікації: 01.11.2023 / 17:15

З 01 по 24 листопада 2023 року  проходить  Місяць цифрової грамотності з метою формування та розвитку цифрових навичок та цифрових компетентностей громадян, підвищення рівня обізнаності щодо небезпек в Інтернеті, удосконалення професійних стандартів з урахуванням рамок професійних цифрових компетенцій. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти. З метою підвищення цифрової грамотності пропонуємо долучитися до активностей:

Освітні серіали з питань безпечного поводження у мережі Інтернет: Основи кібергігієни ,  Обережно! Кібершахраї, Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», Освітній серіал Кіберняні

Освітні серіали з формування цифрових навичок: освітній серіал Базові цифрові навички. Сезон 1, освітній серіал Базові цифрові навички. Сезон 2, освітній серіал Базові цифрові навички. Сезон 3, Цифрові навички для вчителів, Доступ до публічної інформації, Персональні дані, Штучний інтелект, Електронний підпис

Реєструйтесь на платформі @Дія.Цифрова освіта   або https://www.facebook.com/diia.education та проходьте освітні серіали.

Скористайтесь можливістю підвищення цифрової грамотності, щоб впевнено себе почувати в сучасному світі, користуватись електронними сервісами.

Бажаємо успіхів в опануванні цифрових навичок!