КЗ

«Вінницько-Хутірський ЗДО ВМР»

Адреса:

Режим роботи:

Немирівське шосе, 94 – к, с. Вінницькі Хутори

Понеділок - П’ятниця

07:00-19:00

Рекомендації дітям

Безкоштовні освітні платформи для занять з дітьми


https://learning.ua/

Освітня платформа для дітей віком від 3-ох років і старше, із завданнями з математики, розвитку мовлення, англійської мови. (щоденно надається безкоштовне завдання з одного з розділів на вибір). 

­


http://chytanka.com.ua/

Веб-проект “Читанка” – це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

­

http://abetka.ukrlife.org/

“Весела абетка”. Усе найкраще  для дітей, батьків, педагогів, учителів, виховників, пластунів, філологів України! Найбільше зібрання абеток, казок, казок в мр3, великий і цікавий розділ “Читанка”, приказки, загадки, цікавинки, ігри, гумор та ін.

­


http://kazkar.info/

Зібрані найкращі казки з усього світу : англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм,  та Леся Українка.

­

 
http://derevo-kazok.org/

На ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео.

­­


http://www.poznayka.ru/

Розвиваючі ігри, розмальовки, аплікації і багато іншого для того, щоб навчатися, граючи.

­


http://rozumniki.info/

Педагогічні ігри – захоплюючі навчальні програми для дошкільнят.

­


https://baby-sos.com/

Сайт «Baby-sos» «Аудіокнижки українською Сайт  вашим дітям пірнути у світ краси, гри, казки, музики, малювання, фантазії та творчості.

­


https://zoogalaktika.ru/for-children/games/siluet

Розвиваючий сайт для дошкільнят, усе про життя тварин в ігровій формі. Вірші, загадки, цікаві факти про життя тварин, пазли, розвиваючі ігри.